Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Pre investorov

Táto sekcia našej ponuky je určená Investorom a Developerom. Nájdete v nej zaujímavé nehnuteľnosti alebo pripravované projekty, ktoré svojou cenou alebo povahou nespadajú pod bežne nehnuteľnosti a zároveň sú zaujímavé ako investícia alebo na development.

Zoznam exkluzívnych nehnuteľností určených na predaj »

Vzhľadom na výnimočnosť týchto nehnuteľností sme zvolili postup predaja založený na poskytovaní akýchkoľvek informácií len osobám a spoločnostiam, ktoré splnia niekoľko základných podmienok, čím preukážu skutočný záujem o predmetné nehnuteľnosti.

Postup pri získaní akýchkoľvek informácií o týchto nehnuteľnostiach je nasledovný:

  • vyplňte kontaktný formulár, kde vyplníte všetky políčka spolu s názvom nehnuteľnosti, o ktorej sa chcete dozvedieť bližšie informácie.
  • následne Vás bude kontaktovať pracovník našej spoločnosti, ktorý si overí Vašu požiadavku a identitu .Následne Vám poskytne predmetné informácie na osobnom stretnutí.
  • pred odovzdaním týchto informácií bude potrebné podpísať protokol o ich prevzatí, následne Vám budú zasielané doplňujúce informácie ohľadom Vami vybranej nehnuteľnosti aj v elektronickej podobe.

Veríme, že rozumiete tomuto postupu, ktorého snahou je ochrániť našich klientov pred možným poškodením, zverejnením týchto dôverných informácií.

Váš tím RK SPIRIT, s.r.o.

Kontaktný formulár »

Vaše kontaktné údaje
Vek:
Profesia:
Miesto pre Vaše požiadavky:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.