Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

1-izbový apartmán s výnosom 8% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** ...

- termín dokončenia stavby DECEMBER 2020!
- garantovaný výnos z investície
- majiteľské benefity
- možnosť odkúpenia apartmánu developerom po 10 rokoch až za 130%

Dohodnúť obhliadku » Mám záujem o viac info »
Typ: Apartmán, 1-izb. byt (Dvojgarsónka)
Obec: Liptovský Mikuláš
Výmera: 28 m2
Cena: 72 382,00 €
Stav: v ponuke

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 8% ročne a termínom dokončenia stavby DECEMBER 2020! Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club...

Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová,  kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, 

https://parkpalace.sk/

Aquapark GINO Paradise Tbilisi, 

https://ginoparadise.ge/en/

ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta 

https://ginohotel.com/

Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou.

V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% alebo 8% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 120% alebo 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov.

Apartmán č. 315 má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 27,91 m2. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis, prvý rok 3 letenky a transfer z letiska grátis.

Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. na tel.č. +421 905 759 079 alebo navštívte 

www.najlepsiainvesticia.sk

 

Mapa »

Podrobné informácie »

Lokalita
Kraj: Žilinský
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Katastrálne územie: LIPTOVSKY MIKULAS
Pozemok
Účel: rekreácia, investícia
Interiér
Celková podlahová plocha [m2]: 28

Kontaktný formulár »

Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o: 1-izbový apartmán s výnosom 8% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** ...
Vek:
Profesia:
: *
: *Miesto pre Vaše požiadavky:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje

Formulár na obhliadku »

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o obhliadku pre nehnuteľnosť: 1-izbový apartmán s výnosom 8% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** ...
Dátum obhliadky: kalendár
Čas obhliadky:
Poznámka:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.