Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Rodinný dom s rozľahlým pozemkom - Liptovská Teplá

krásny pozemok o výmere 3933 m2
možnosť rekonštrukcie na penzión
cca 1,5 km od aquaparku v Bešeňovej

Dohodnúť obhliadku » Mám záujem o viac info »
Typ: Vidiecky dom, Rodinný dom
Obec: Liptovská Teplá
Výmera: 3 933 m2
Cena: 230 000,00 €
Stav: v ponuke

3 - podlažný rodinný dom v Liptovskej Teple na predaj, situovaný oproti rieke Váh, cca 1,5 km od aquaparku v Bešeňovej. Dom je postavený na rovinatom oplotenom pozemku o celkovej výmere 3 933 m2. Z toho je:

- cca 400 m2 zastavaná plocha (dom + hospodárska budova) 

- cca 1.671 m2 dispozične pozostáva z prístupového chodníka od hlavnej cesty k domu, dvora a 

2 pozemkov (záhrad)

- cca 1.862 m2 je pozemok pri dome s rozmermi cca 112 m x 16,6 m, ktorý je možné rozdeliť na pozemky pod prípadnú výstavbu 3 - 4 rodinných domov.

 

Trojpodlažný dom má obytnú plochu spolu cca 410 m2. Má 2 samostatné vchody. Hlavným vchodom z prednej časti domu sa vchádza na 2. podlažie (obytná plocha cca 192 m2), a do manzardnej časti domu, kde je chodba a izba (spolu cca 30 m2) s balkónom. Druhým bočným vchodom do domu sa vchádza na prízemie (obytná plocha tiež cca 192 m2). Dom má aj 2 priestranné nebytové podkrovné priestory, kde je zabudovaná funkčná udiareň.

V dome sú priestranné izby, dve kuchyne, dva balkóny. Pri dome je vybudovaný altánok s krbom a jedna hospodárska budova (208 m2), ktorá pôvodne slúžila ako humno, maštaľ, dreváreň a dielňa. Je možné ju využiť ako prístrešok alebo garáž.

Siete: elektrika, voda, plyn, kanalizácia a žumpa. Prívod plynu je na prízemí aj na druhom podlaží. Kúrenie – plynové (prípadne elektrické, aj na pevné palivo) Dom, ako aj hospodárska budova sú postavené z kvádra, strecha je zo škridle.

Vhodný aj ako sídlo firmy alebo penzión pre agroturistiku.  

Viac informácii poskytneme v RK SPIRIT, +421 905 759 079

Mapa »

Podrobné informácie »

Lokalita
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok
Obec: Liptovská Teplá
Katastrálne územie: LIPTOVSKA TEPLA
Prostredie: tiché
Pozemok
Účel: podnikanie, bývanie
Prístup: asfaltová komunikácia
Exteriér
Iné vybavenie: záhrada, hospodárska budova
Interiér
Počet nadzemných podlaží: 3
Ostatné údaje
Vlastníctvo: osobné
Celkový stav: pôvodný

Kontaktný formulár »

Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o: Rodinný dom s rozľahlým pozemkom - Liptovská Teplá
Vek:
Profesia:
: *
: *Miesto pre Vaše požiadavky:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje

Formulár na obhliadku »

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o obhliadku pre nehnuteľnosť: Rodinný dom s rozľahlým pozemkom - Liptovská Teplá
Dátum obhliadky: kalendár
Čas obhliadky:
Poznámka:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.