Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Luxusná vila - Zanzibar - Tanzánia

Super cena
Vyhľadávaná luxusná destinácia

Dohodnúť obhliadku » Mám záujem o viac info »
Typ: Rodinná vila, Rekreačný objekt
Obec: Liptovský Mikuláš
Výmera: 360 m2
Cena: 54 900,00 €
Stav: v ponuke

Luxusná vila v exotickej destinácii za super cenu.

Vila Kigomani sa nachádza na pobreží Indického oceánu na Ostrove Zanzibar v súkromnom stráženom rezorte s celkovou rozlohou 4.000 m2, ktorý je situovaný v lokalite Kusini Unguja.

V rezorte sa nachádzajú 2 vily, každá s rozlohou 360 m2. Vila je vhodná na ubytovanie pre 6-8 ľudí. Má 2 spálne, obývaciu miestosť, perfektne vybavenú kuchyňu s jedáňou, 3 kúpeľne a veľkú terasu orientovanú na pláž. Súkromná pláž je len pár metrov ďalej. Vila ponúka okrem pláže aj pekný výhľad. Súčasťou je malá reštaurácia, bar, bazén a požičovňa športových potrieb. Celková ubytovacia kapacita komplexu je 16 miest. Na predaj formou spoluvlastníckeho podielu, ponúkame jednu z dvoch víl.

Ide o podielové vlastníctvo “fractional ownership”, ktoré začína naberať na popularite a je známe hlavne v zahraničí. Majiteľ nadobúda spoluvlastnícky podiel na nehnuteľnosti vo veľkosti, ktorá závisí od dĺžky akú chce tráviť v danej nehnuteľnosti. Je to spôsob, ako sa stať majiteľom nehnuteľnosti v atraktívnej destinácií za výhodnú cenu.

Cena za 1/12 vlastníckeho podielu (ktorému zodpovedá 1 mesiac pobytu do roka) na luxusnej vile je 54.900,- €. Majitelia môžu tento svoj podiel využívať sami, alebo ho ponúknuť - predať tretej osobe, teda vyťažovať.

Výhodou Zanzibaru a všetkých destinácií, nachádzajúcich sa v rovníkovom pásme je, že leto tu trvá takmer celý rok. Priemerné teploty sa pohybujú v rozmedzí 25 – 32 stupňov, teplota vody môže pri pobreží Zanzibaru dosahovať v decembri neuveriteľných 36 stupňov! Iba v mesiacoch apríl a máj, nazývaných tiež “Zelená sezóna”, dochádza k častým dažďom a búrkam. Tieto dva monzúnové mesiace budú “nepredajné”. V tomto čase bude prebiehať údržba a prípadná oprava objektov. Na predaj tak ponúkame celkovo 10 z 12tich spoluvlastníckych podielov. Rok v „pobytovom kalendári“ bude začínať 1. júna a končiť 31. marca. Rotačný systém obsadzovania nehnuteľnosti zabezpečí, že majitelia budú mať možnosť tráviť dovolenku každý rok v inom čase a v dĺžke zodpovedajúcej výške spoluvlastníckeho podielu v období od júna do marca. Úlohou správcovskej spoločnosti bude koordinovať obsadenie víl, reagovať na podnety jednotlivých vlastníkov, ako aj spravovať objekty a reprezentovať záujmy majiteľov v rámci projektu Planet Zanzibar.

Viac info     https://planet-zanzibar.com/ a u nás v RK SPIRIT

Mapa »

Podrobné informácie »

Lokalita
Kraj: Žilinský
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Katastrálne územie: LIPTOVSKA ONDRASOVA
Prostredie: pekný výhľad
Pozemok
Účel: podnikanie, rekreácia
Exteriér
Parkovanie: parkovisko
Iné vybavenie: záhrada
Interiér
Celková podlahová plocha [m2]: 360
Počet nadzemných podlaží: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 3
Počet WC: 3
Počet terás: 1
Zariadenie: vstavané skrine, parkety/podlahy, dlažba/keramické podlahy, internet, domáce spotrebiče, kuchynská linka, bazén
Okná: nové
Kuchyňa: nová kuchynská linka
Stavba
Typ stavby: novostavba
Ostatné údaje
Vlastníctvo: osobné
Celkový stav: novostavba
Voľnočasové možnosti: kúpanie natural, cykloturistika, rybačka, vodné športy

Kontaktný formulár »

Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o: Luxusná vila - Zanzibar - Tanzánia
Vek:
Profesia:
: *
: *Miesto pre Vaše požiadavky:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje

Formulár na obhliadku »

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o obhliadku pre nehnuteľnosť: Luxusná vila - Zanzibar - Tanzánia
Dátum obhliadky: kalendár
Čas obhliadky:
Poznámka:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.