


zobraziť skryť
Nový 2 - izbový apartmán v Apartmánovom dome v komplexe MALADINOVO
Ap. B35 má výmeru 35.17 m2, má balkón a v cene je aj jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom. Je vhodný pre 2 - 4 osoby. Výhodou je vysokorýchlostný internet, kamerové zabezpečenie, moderne zariadený interiér. Vnútorné vybavenie je nadštandardné. Vinylové a drevené podlahy, keramická veľkoplošná dlažba. Samozrejmosťou sú kvalitné kuchyne aj spotrebiče. Kúrenie je elektrické V privátnom areáli budete mať svoju nehnuteľnosť vždy pod kontrolou. Pokročilý kamerový systém s aplikáciou vo Vašom smartfóne umožní 24 hodinové vizuálne spojenie.
MALADINOVO je situované len pár desiatok metrov od Holiday Village Tatralandia a zároveň od Liptovskej Mary. Komplex je tvorený 7 apartmánovými domami. V komplexe sa nachádza minimarket, kaviareň a reštaurácia. V areáli sú detské ihriská a záhradky s posedením určené na grilovanie a akcie.
Apartmán je ideálny na investíciu. Majiteľ si ho môže vyťažovať sám bez obmedzení. V komplexe bude fungovať recepcia a údržba, ktorú môže využívať. Alebo ho dá do vyťažovacieho programu, kde získa ročný výnos 6 - 9% z kúpnej ceny.
Ide o atraktívnu turistickú lokalitu so silnou zimnou aj letnou sezónou. V okolí je veľa možností na turistiku (Vysoké Tatry, Roháče, Malá a Veľká Fatra) a na kúpanie (Tatralandia, Bešeňová, Mara Camping rezort, Liptovský Ján, kúpele Lúčky). A v zime je v okolí veľa možností na lyžovanie, z nich najznámejšia je Jasná.
Cena je uvedená s DPH. Pri kúpe na platcu, je možný odpočet DPH.
Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT.
Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.
Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.