Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

PENZIÓN - Bešeňová - aquapark

rekonštrukcia r. 2017
fungujúci penzión
perfektná poloha

Dohodnúť obhliadku » Mám záujem o viac info »
Typ: Hotel, penzión, Dom
Obec: Bešeňová
Výmera: 1 100 m2
Cena: 995 000,00 €
Stav: v ponuke

Veľmi dobre fungujúci penzión vo vynikajúcej lokalite turistického ruchu v Bešeňovej na predaj. Nachádza sa v tesnej blízkosti aqaparku Bešeňová. Je vhodnou investíciou pre tých, ktorí majú chuť podnikať v cestovnom ruchu. Ubytovacie kapacity v tejto lokalite sú plne vyťažené v zimnej aj letnej sezóne. Budova je komplet zrekonštruovaná, dvojpodlažná, rozdelená na niekoľko samostatných apartmánov. Celková maximálna ubytovacia kapacita je až 40 osôb. Každý apartmán má sociálne zariadenia aj kuchynku, centrálny vysávač, podlahové vykurovanie kúpeľní. Kúrenie je ústredné na plynové kotle. Okrem apartmánov je tu aj byt 2+1 o výmere 65 m2, s kúpeľňou a WC. Penzión zabezpečuje hosťom aj stravovanie. Stavba je z tehly, sedlová strecha, krytina Bramac. IS: voda, elektrina, kanalizácia, plyn. K penziónu prislúcha aj pekný upravený pozemok s krytým altánkom na grilovanie celkovo o výmere 1100 m2. Na parkovisku je dostatok parkovacích miest. V letnej sezóne je v okolí možnosť turistiky - Chočské vrchy, cykloturistiky, lyžovanie - Skipark Ružomberok a Jasná, v blízkosti je Liptovská Mara, ktorá je vzdialená len 4 km a patrí k významným rekreačným strediskám. Sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, minigolf, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou Liptov (80 miest). V sezóne je možné navštíviť jaskyne v Demänovskej doline - Demänovskú jaskyňu slobody a Demänovskú ľadovú jaskyňu, ktoré sa nachádzajú 25km od Bešeňovej. Podrobnejšie info vrátane čísel, radi poskytneme v RK SPIRIT.

Mapa »

Podrobné informácie »

Základné údaje
Rok kolaudácie: 2017
Lokalita
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok
Obec: Bešeňová
Katastrálne územie: BESENOVA
Prostredie: centrum
Pozemok
Výmera pozemku celkom [m2]: 1100
Typ pozemku: rovinatý
Účel: podnikanie, rekreácia, bývanie, investícia
Prístup: asfaltová komunikácia
Exteriér
Parkovanie: garáž, parkovisko
Iné vybavenie: záhrada, detské ihrisko, altánok, pivnica
Interiér
Počet podzemných podlaží: 1
Počet nadzemných podlaží: 2
Počet spální: 12
Počet kúpeľní: 12
Počet WC: 12
Počet balkónov: 4
Vybavenosť: s hnuteľným zariadením/nábytok
Zariadenie: vstavané skrine, parkety/podlahy, dlažba/keramické podlahy, plastové okná, rolety/žalúzie, internet, krb/kachle, domáce spotrebiče, kuchynská linka, káblová televízia, šatník
Okná: nové
Kuchyňa: nová kuchynská linka
Stavba
Typ stavby: novostavba
Konštrukcia: tehlová
Inžinierske siete a kúrenie
Elektrická prípojka: áno
Plynová prípojka: áno
Vodovodná prípojka: áno
Kanalizačná prípojka: áno
Ostatné údaje
Vlastníctvo: osobné
Celkový stav: celková rekonštrukcia
Voľnočasové možnosti: lyžovanie, kúpanie termál, kúpanie natural, golf, turistika, umelé zasnežovanie, cykloturistika, rybačka, vodné športy

Kontaktný formulár »

Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o: PENZIÓN - Bešeňová - aquapark
Vek:
Profesia:
: *
: *Miesto pre Vaše požiadavky:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje

Formulár na obhliadku »

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o obhliadku pre nehnuteľnosť: PENZIÓN - Bešeňová - aquapark
Dátum obhliadky: kalendár
Čas obhliadky:
Poznámka:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.