Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Veľký rodinný dom - Liptovská Mikuláš - Ondrašová

veľký pozemok
skutočne veľkorysé priestorové riešenie
veľa úložného priestoru
prepracovaný do každého detailu
výborná lokalita na bývanie

Dohodnúť obhliadku » Mám záujem o viac info »
Typ: Rodinný dom
Obec: Liptovský Mikuláš
Výmera: 1 608 m2
Cena: 265 000,00 €
Stav: v ponuke

Rodinný dom s pozemkom o výmere 1608 m2 sa nachádza v prímestskej časti mesta Liptovský Mikuláš. Vzdialenosť do centra mesta je 5 km. Liptovská Ondrašová je  obľúbeným miestom pre turistov aj vďaka svojej polohe: od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska http://www.jasna.sk/ je vzdialená 15 km, do najväčšieho aquaparku na Slovensku http://www.tatralandia.sk/ sú to len 3 km , a od Ginoparadise.sk je vzdialenosť 19,5 km.

Samostatne stojaci rodinný dom na rovinatom pozemku, základové mury a obvodové steny s vodorovnou izoláciou proti vode. Obvodové murivo hrúbky 300 a 400 mm, murované z tehál. Sokel do výšky 0,5m je obložený obkladom z vymývaného betónu. Fasády sú zateplené s vonkajšou štrukturálnou omietkou bez obkladov. Polovalbová strecha - bonský šindel. Okná – drevené - europrofily s izolačným dvoj-sklom so žalúziami.

 V 1. NP sú vertikálne textilné žalúzie, v 2. NP kovové, horizontálne ,vnútorné. Dvere sú drevené plné masívne. Garážové vráta masívne výklopné. Podlahy - keramické dlažby a drevené parkety. Ohrev - elektrický bojler 3 ks a prídavné kúrenie - peletková pec so zásobníkom na pelety.

Objekt je odkanalizovaný do verejnej kanalizácie a napojený na verejný vodovod. Vodomerná šachta je za oplotením východnej časti pozemku, Rodinný dom nie je napojený na rozvod STL plynu. Dom je dobre udržiavaný a má nadštandardné vybavenie. Objekt má zabezpečovacie zariadenie.

- V priestoroch suterénu sa nachádza dvoj-garáž v prednej časti domu.

- Na prízemí sa nachádza: zádverie, hala so schodiskom do 2.NP, kuchynský kút s barovým pultom, jedáleň, obývacia izba s východom na terasu do záhrady, špajza, miestnosť pre fitness alebo hosťovská izba s kúpeľňou a balkón, samostatné WC.

V obývacej izbe je krb s výhrevnou vložkou. Komín má 2 prieduchy,  podlahy - keramická dlažba, podlahové kúrenie je doplnené radiátormi. Strop je rovný. Kuchynský kút s linkou je na báze dreva dĺžky 5,3m. Kuchyňa je plne vybavená: el. sporák s keramickou platňou, digestor, zabudovaná chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnka, rúra.

- Na 2.NP sa nachádza: galéria, 2 kúpeľne, šatník a 4 izby s balkónmi vo východnom, južnom a západnom priečelí. Strop galérie je drevený kazetový. V izbách je obklad tatranským profilom. Euro okná s kovovými vnútornými žalúziami, dvere plné drevené - masív.

Podlahy - drevené parkety, kúri sa radiátormi.

Kúpeľne majú nadštandardné vybavenie s keramickým obkladom do výšky stropu: rohová masážna keramická vaňa s digitálnym ovládaním systému, 2x keramické dvoj-umývadlo, bidet, 2x WC, 2x samostatná sprcha.

Záhradná časť je veľký pozemok, viac ako 1000 m2, kde je možné postaviť ďalší rodinný dom. 

Dom je určený iba pre náročných, takže ak potrebujete pre bývanie skutočne veľa priestoru, určite si dohodnite obhliadku.

Mapa »

Podrobné informácie »

Základné údaje
Rok kolaudácie: 2002
Lokalita
Kraj: Žilinský
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Katastrálne územie: LIPTOVSKA ONDRASOVA
Prostredie: tiché
Pozemok
Výmera pozemku celkom [m2]: 1608
Typ pozemku: rovinatý
Účel: rekreácia, bývanie
Prístup: asfaltová komunikácia
Exteriér
Parkovanie: garáž, parkovisko
Iné vybavenie: záhrada, jazierko
Interiér
Počet podzemných podlaží: 1
Počet nadzemných podlaží: 2
Počet izieb/miestností spolu: 6
Počet spální: 5
Počet kúpeľní: 3
Počet WC: 4
Počet balkónov: 4
Počet terás: 1
Bezpečnosť: poplašné zariadenie
Počet garáží: 2
Zariadenie: vstavané skrine, parkety/podlahy, dlažba/keramické podlahy, plastové okná, rolety/žalúzie, krb/kachle, domáce spotrebiče, kuchynská linka, šatník, posilňovňa
Okná: plastové
Kuchyňa: nová kuchynská linka
Stavba
Typ stavby: samostatne stojaci
Konštrukcia: tehlová
Vlastnosti: luxusný
Zastavaná plocha [m2]: 515
Inžinierske siete a kúrenie
Elektrická prípojka: áno
Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie + lokálne vykurovanie
Plynová prípojka: áno
Vodovodná prípojka: áno
Kanalizačná prípojka: áno
Zdroj tepla: kombinácia
Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
Ostatné údaje
Vlastníctvo: osobné
Celkový stav: celková rekonštrukcia
Podpivničený: áno
Voľnočasové možnosti: lyžovanie, kúpanie termál, kúpanie natural, golf, turistika, umelé zasnežovanie, cykloturistika, rybačka, vodné športy

Kontaktný formulár »

Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o: Veľký rodinný dom - Liptovská Mikuláš - Ondrašová
Vek:
Profesia:
: *
: *Miesto pre Vaše požiadavky:
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v zneníneskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobnýchúdajov uvedených v elektronickom formulári spoločnosťou: RK SPIRIT s.r.o.,1. Mája 1960/54, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 za účelomspracovania osobných údajov v databáze pre obchodné a marketingové účely, ato po dobu 2 rokov.Po uplynutí tejto doby žiadam o skartovanie materiálov, pokiaľ taknepožiadam skôr písomnou formou.
V Liptovskom Mikuláši dňa: 22.06.2018
* povinné údaje

Formulár na obhliadku »

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o obhliadku pre nehnuteľnosť: Veľký rodinný dom - Liptovská Mikuláš - Ondrašová
Dátum obhliadky: kalendár
Čas obhliadky:
Poznámka:
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v zneníneskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobnýchúdajov uvedených v elektronickom formulári spoločnosťou: RK SPIRIT s.r.o.,1. Mája 1960/54, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 za účelomspracovania osobných údajov v databáze pre obchodné a marketingové účely, ato po dobu 2 rokov.Po uplynutí tejto doby žiadam o skartovanie materiálov, pokiaľ taknepožiadam skôr písomnou formou.
V Liptovskom Mikuláši dňa: 22.06.2018
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.