Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Veľký rodinný dom - Liptovská Mikuláš - Ondrašová

veľký pozemok
skutočne veľkorysé priestorové riešenie
veľa úložného priestoru
prepracovaný do každého detailu
výborná lokalita na bývanie

Dohodnúť obhliadku » Mám záujem o viac info »
Typ: Rodinný dom
Obec: Liptovský Mikuláš
Výmera: 900 m2
Cena: 265 000,00 €
Stav: v ponuke

Rodinný dom s pozemkom o výmere 900 m2 sa nachádza v prímestskej časti mesta Liptovský Mikuláš. Vzdialenosť do centra mesta je 5 km. Liptovská Ondrašová je  obľúbeným miestom pre turistov aj vďaka svojej polohe: od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska http://www.jasna.sk/ je vzdialená 15 km, do najväčšieho aquaparku na Slovensku http://www.tatralandia.sk/ sú to len 3 km , a od Ginoparadise.sk je vzdialenosť 19,5 km.

Samostatne stojaci rodinný dom na rovinatom pozemku, základové mury a obvodové steny s vodorovnou izoláciou proti vode. Obvodové murivo hrúbky 300 a 400 mm, murované z tehál. Sokel do výšky 0,5m je obložený obkladom z vymývaného betónu. Fasády sú zateplené s vonkajšou štrukturálnou omietkou bez obkladov. Polovalbová strecha - bonský šindel. Okná – drevené - europrofily s izolačným dvoj-sklom so žalúziami.

 V 1. NP sú vertikálne textilné žalúzie, v 2. NP kovové, horizontálne ,vnútorné. Dvere sú drevené plné masívne. Garážové vráta masívne výklopné. Podlahy - keramické dlažby a drevené parkety. Ohrev - elektrický bojler 3 ks a prídavné kúrenie - peletková pec so zásobníkom na pelety.

Objekt je odkanalizovaný do verejnej kanalizácie a napojený na verejný vodovod. Vodomerná šachta je za oplotením východnej časti pozemku, Rodinný dom nie je napojený na rozvod STL plynu. Dom je dobre udržiavaný a má nadštandardné vybavenie. Objekt má zabezpečovacie zariadenie.

- V priestoroch suterénu sa nachádza dvoj-garáž v prednej časti domu.

- Na prízemí sa nachádza: zádverie, hala so schodiskom do 2.NP, kuchynský kút s barovým pultom, jedáleň, obývacia izba s východom na terasu do záhrady, špajza, miestnosť pre fitness alebo hosťovská izba s kúpeľňou a balkón, samostatné WC.

V obývacej izbe je krb s výhrevnou vložkou. Komín má 2 prieduchy,  podlahy - keramická dlažba, podlahové kúrenie je doplnené radiátormi. Strop je rovný. Kuchynský kút s linkou je na báze dreva dĺžky 5,3m. Kuchyňa je plne vybavená: el. sporák s keramickou platňou, digestor, zabudovaná chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnka, rúra.

- Na 2.NP sa nachádza: galéria, 2 kúpeľne, šatník a 4 izby s balkónmi vo východnom, južnom a západnom priečelí. Strop galérie je drevený kazetový. V izbách je obklad tatranským profilom. Euro okná s kovovými vnútornými žalúziami, dvere plné drevené - masív.

Podlahy - drevené parkety, kúri sa radiátormi.

Kúpeľne majú nadštandardné vybavenie s keramickým obkladom do výšky stropu: rohová masážna keramická vaňa s digitálnym ovládaním systému, 2x keramické dvoj-umývadlo

Dom je určený iba pre náročných, takže ak potrebujete pre bývanie skutočne veľa priestoru, určite si dohodnite obhliadku.

Mapa »

Podrobné informácie »

Základné údaje
Rok kolaudácie: 2002
Lokalita
Kraj: Žilinský
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Katastrálne územie: LIPTOVSKA ONDRASOVA
Prostredie: tiché
Pozemok
Výmera pozemku celkom [m2]: 900
Typ pozemku: rovinatý
Účel: rekreácia, bývanie
Prístup: asfaltová komunikácia
Exteriér
Parkovanie: garáž, parkovisko
Iné vybavenie: záhrada, jazierko
Interiér
Počet podzemných podlaží: 1
Počet nadzemných podlaží: 2
Počet izieb/miestností spolu: 6
Počet spální: 5
Počet kúpeľní: 3
Počet WC: 4
Počet balkónov: 4
Počet terás: 1
Bezpečnosť: poplašné zariadenie
Počet garáží: 2
Zariadenie: vstavané skrine, parkety/podlahy, dlažba/keramické podlahy, plastové okná, rolety/žalúzie, krb/kachle, domáce spotrebiče, kuchynská linka, šatník, posilňovňa
Okná: plastové
Kuchyňa: nová kuchynská linka
Stavba
Typ stavby: samostatne stojaci
Konštrukcia: tehlová
Vlastnosti: luxusný
Zastavaná plocha [m2]: 515
Inžinierske siete a kúrenie
Elektrická prípojka: áno
Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie + lokálne vykurovanie
Plynová prípojka: áno
Vodovodná prípojka: áno
Kanalizačná prípojka: áno
Zdroj tepla: kombinácia
Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
Ostatné údaje
Vlastníctvo: osobné
Celkový stav: celková rekonštrukcia
Podpivničený: áno
Voľnočasové možnosti: lyžovanie, kúpanie termál, kúpanie natural, golf, turistika, umelé zasnežovanie, cykloturistika, rybačka, vodné športy

Kontaktný formulár »

Vzhľadom k tomu, aby sme Vám mohli poskytnúť naozaj kvalitnú službu, ktorá Vám bude šetriť peniaze a čas, je potrebné, aby ste vyplnili minimálne všetky povinné políčka v kontakte. Za vyplnenie vopred ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o: Veľký rodinný dom - Liptovská Mikuláš - Ondrašová
Vek:
Profesia:
: *
: *Miesto pre Vaše požiadavky:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje

Formulár na obhliadku »

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti? Vyplňte prosím, následujúce údaje a náš realitný obchodník Vás bude, čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme, tím RK SPIRIT.

Vaše kontaktné údaje
Mám záujem o obhliadku pre nehnuteľnosť: Veľký rodinný dom - Liptovská Mikuláš - Ondrašová
Dátum obhliadky: kalendár
Čas obhliadky:
Poznámka:
Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť RK SPIRIT, s.r.o., Vrbická 1944/7, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36417203 môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy. Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov.
* povinné údaje
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.