Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Referencie

Meno, priezvisko Hodnotenie Referencia
Radoslav Seman spokojný Dobrý deň,

Ďakujem za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. Oceňujem najmä, že všetky dohodnuté termíny boli dodržané. Služby Vašej RK môžem kedykoľvek doporučiť.

S prianím pekného dňa
Radoslav Seman

(13.02.2019).

Vladimír Mašura veľmi spokojný Váž. realitná kancelária SPIRIT v Liptovskom Mikuláši,
chcem sa Vám za seba i v mene našej rodiny poďakovať za veľmi dobrú a aktívnu spoluprácu, za ochotu a ústretový prístup pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti a ďalších náležitostí súvisiacich s predajom. Sme radi, že sme "natrafili" práve na Vás, na Vašu realitnú kanceláriu. Na základe pozitívnej skúsenosti odporúčam všetkým záujemcom obrátiť sa na Vašu realitnú kanceláriu, kde poskytujete kvalitné odborné služby. (Január 2019)

S úctou,
Vladimír Mašura s rod.
Milan Sopóci Nadmieru spokojný RK Spirit,
chcel by som poďakovať RK za profesionalitu, ochotu a ústretovosť pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. Bol som nadmieru spokojný a som veľmi rád, že celý proces sprostredkovania kúpy prebehol veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácií. Oceňujem aj množstvo užitočných informácií o nehnuteľnosti. Želám RK Spirit veľa spokojných zákazníkov, takých ako som bol ja.
S pozdravom prof. Milan Sopóci (21.12.2018)
Jakub Frackowiak veľmi spokojný Tak ako som už v minulosti písal, pri predaji nášho domu prostredníctvom vašej RK SPIRIT sme boli mimoriadne spokojní s vašim profesionálnym prístupom a promptnou komunikáciou pri obhliadke, príprave a podpisovaní zmlúv a s pomocou kupujúcim s vybavovaním financovania. S novými majiteľmi sa naďalej kontaktujeme a váš profesionálny prístup hodnotia pozitívne aj oni... Prajeme vám aj viac takýchto spokojných klientov! (október 2018)
Roman a Martina Komžíkoví veľmi spokojní Pán Štric, chceli by sme vám touto cestou poďakovať za vaše služby, ktoré ste nám poskytli počas realizácie kúpy 2 apartmánov v Termalparku Bešeňová. Ústretovosť, rýchlosť konania a flexibilita, s ktorou sme sa z vašej strany pri realizácii kúpy stretli by mali byť zrejme nevyhnutnou výbavou obchodníka s nehnuteľnosťami. S čím sme sa však doteraz nestretli a teda sme stým ani nepočítali, bola vaša „po predajná“ starostlivosť o kupujúceho, ktorá sa v našom prípade, pri kúpe nehnuteľnosti s investičným zámerom, ukázala pre nás ako neoceniteľná. Vaše osobné angažovanie sa, kontakty a ochota „investovať“ váš čas aj po ukončení platenej časti vašej práce nám umožnili zrealizovať náš zámer. Ešte raz ďakujeme. (apríl 2018)
Kvetoslava Smolárová spokojná Pani Štricová, ďakujem veľmi pekne za informáciu a za pomoc pri kúpe bytu. Prajem Vám veľa úspechov.
Peter Niňaj veľmi spokojný Ďakujem pani Štricová, peniaze už mám na účte. Ste skvelá a vašu prácu robíte naozaj dobre. 03.08.2018
Richard a Wanzhi Istel - Zheng veľmi spokojní Dlho sme sa pokúšali nájsť realitnú kanceláriu, ktorá nezverejňuje iba inzeráty na internete, ale rozumela by nám a pomohla s miestnymi autoritami. Po dlhom hľadaní plnom omylov sme našli Dušana Štrica, ktorý dokonale pozná miestne podmienky a realitný trh. Pomohol nám nájsť nielen nehnuteľnosť, ale náš nový domov.

V budúcnosti radi opäť kontaktujeme najlepšieho realitného agenta v Liptovskom Mikuláši. (Jún 2018)
Jana Bačíková Veľmi spokojná Som nadmieru spokojná s celým procesom predaja mojej nehnuteľnosti. REALITNÚ KANCELÁRIU SPIRIT odporúčam aj svojim známym. Sú ústretoví a spoľahliví. Týmto sa im chcem zároveň poďakovať, že ma zbavili stresov a vybavovačiek okolo predaja. (4.8.2017)
Lucia Henčelová Veľmi spokojná "Realitná kancelária Spirit, konkrétne p. Dušan Štric mi poskytli neoceniteľné a kvalifikované informácie pri výbere investície v Tatrách. Veľmi oceňujem prístup a ochotu počas nášho jednania pri kúpe, ako aj následne už po zrealizovaní obchodu. Dostatok informácií a profesionalitu RK Spirit hodnotím na výbornú". (3.8.2017)
Daniela Jozefková veľmi spokojná Ďakujem pánom Štricovi za úspešné zavŕšenie predaja, osobné zaujatie aj nadprácu pri riešení problémov.
Jana Šuňová veľmi spokojná Veľmi vysoko hodnotím spoluprácu s RK Spirit a zvlášť spoluprácu s jej maklérom p. Farským. Je to PÁN obchodník s príjemným vystupovaním, odborným, zodpovedným a serióznym prístupom. Pre mňa bol osobou, ktorej som mohla stopercentne dôverovať a spoľahnúť sa na ňu. Som rada, že aj v dnešnej dobe sa nájdu obchodníci, ktorí sa riadia starým známym „NÁŠ ZÁKAZNÍK – NÁŠ PÁN“.
Vladimír a Martina Balúchovci veľmi spokojní Chceli by sme sa poďakovať za vaše profesionálne služby. S Vašou spoluprácou sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme celej spoločnosti RK SPIRIT a prajeme veľa spokojných klientov.
S pozdravom Baluchovci
Monika Kurčíková veľmi spokojná Ďakujem spoločnosti Rk Spirit, že boli od začiatku nášho jednania s nami ústretový a splnili všetky požiadavky, ktoré sme na nich kládli. A verím, že naša spolupráca s nimi kúpou domčeku neskončí a verím, že aj v budúcnosti sa na nich obrátime. Vďaka tejto realitnej kancelárii sme si splnili s manželom sen. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. :-)
Dagmar Lagovská spokojná Velmi pekne Vam dakujem za spolupracu pri promtnom rieseni s kupou pozemku v Uhorskej Vsi. Na zaklade coho si mozem realizovat svoje ciele a sny do buducna. Verim ze aj v buducnosti budeme spolupracovat v dobrych vstahoch a obchodnych zalezitostiach.
Katarína Mitošinková veľmi spokojná Boli ste jediná RK, ktorú som oslovila o pomoc pri kúpe 2-izbového bytu v LM a neľutujem to. Váš realitný obchodník Ján Kamenský ma hneď informoval o zníženej cene bytu z Vašej ponuky. Veľmi sa mi páčila flexibilná práca realitného obchodníka, ale aj právne služby, ktoré poskytujete.
Jozef Jasič veľmi spokojný Rýchlo vybavené, schopnosť dohody pri cene; dobré ponuky z hľadiska výberu
Andrea a Jaroslav Pribulovci spokojní Po urobení si prieskumu trhu pri hľadaní vhodného pozemku pre stavbu rodinného domu, zavážila ponuka Vašej realitnej kancelárie na Slnečnej stráni. Cena v porovnaní s ostatnými vyhovujúcimi ponukami, ktoré pre nás pripadali do úvahy, bola pre nás najprijateľnejšia. Páčilo sa nám aj to, že pozemok nie je rovinatý. Boli sme spokojení aj s ústretovým prístupom Dušana Štrica, ktorého aj osobne poznáme.
Ján Báto veľmi spokojný Pomerne rýchly priebeh celej akcie, ku spokojnosti obidvoch strán.
Nechal som si Vás nakoniec, lebo som predpokladal, že mi ponúknete to pravé... keď ma iní realitní agenti sklamali.
Zuzana Fašanoková spokojná Na základe referencií som sa rozhodla predať svoju nehnuteľnosť cez RK SPIRIT. Sama som neverila, že sa dom predá, preto ďakujem za vieru, ktorú ste mali a predaj uskutočnil.
Iveta Pallová veľmi spokojný Bola som veľmi spokojná, RK Spirit má na Liptove dobré meno.
Pavel Procházka veľmi spokojný Dovolte mi, prosím, ještě jednou vyjádřit poděkování Vaší RK za rychlé a profesionální vyřízení nákupu apartmánu ve Vysokých Tatrách.
Pavel Soukop veľmi spokojný Ďakujeme za poskytnuté informácie a odporúčania na splnenie legalizácie vlastníckych práv nehnuteľnosti voči mestu.
Taktiež ďakujeme za spoluprácu a ústretovosť počas celého procesu predaja. Boli sme s Vašimi službami spokojní. Prajeme veľa úspechov v ďalšej obchodnej činnosti a Vám aj vašim kolegom príjemné prežitie Vaianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roku 2012.
Kucbel Titus veľmi spokojný Bol som veľmi spokojný.
Antonín Zedníček veľmi spokojný Vždycky všechno klapalo. Velká vstřícnost.
Jana Valentová veľmi spokojný Zodpovednosť maximálna, istota maximálna, vysoké pracovné nasadenie.
Tomáš Šuman veľmi spokojný Rýchly a seriózny prístup.
Pavol Nosko spokojný Dobrá komunikácia s pracovníkom realitky.
Vlasta Lattová veľmi spokojná Rozhodla som sa voliť predaj svojej nehnuteľnosti v RK SPIRIT na základe odporučenia známych, o kvalite a vysoko profesionálnej práci v tejto kancelárii
Branislav Ballo Odporúčam RK SPIRIT ako spoľahlivého a seriózneho partnera pri predaji a kúpe nehnuteľností
Vladimir Mysik Teplice,ČR Vaši realitní kancelář mohu jen pochválit, byli jste milí,ochotní a profesionální, byl jsem spokojen!
Vlasta Jánošová veľmi spokojný Váš realitný obchodník mi našiel presne takého nájomcu akého som hľadala, ak budem potrebovať rada by som sa na neho opäť obrátila. Spokojnosť s jednaním aj s výsledkom.
Katarína Jurečková veľmi spokojný Dôverujem Vašej realitnej kancelárií. Hľadala som zodpovedného partnera, ktorý mi pri prenájme bytu poradí, preberie za mňa všetky náležitosti spojené s prenájmom a s preberaním bytu a ušetrí mi čas
Ing. Tatiana Nemcová veľmi spokojný Máte veľmi dobré referencie
PHDr.Pavel Dedera veľmi spokojný Odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie Spirit, pobočka Liptovský Mikuláš. Pri predaji nehnuteľnosti som bol s jej činnosťou maximálne spokojný.
František Pružinský veľmi spokojný Rýchlosť a profesionalita
Milan Michalička veľmi spokojný Celá transakcia prebehla rýchlo a za dohodnutých podmienok. Nebol som zaťažovaný zbytočnými stretnutiami
Pavel Mikuláš veľmi spokojný Korektnosť profesionalita, rýchlosť, ochota, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie realitného makléra.Odporučíme Vašu RK našim známym.
Ing.Peter Petrek veľmi spokojný Vrele doporučujem služby Vašej realitnej kancelárie aj ďalším záujemcom o predaj.resp.kúpu nehnuteľnosti. Predpokladám, že tak ako ja aj oni sa stretnú s ochotou a serióznosťou Vašich pracovníkov a že budú s Vašimi službami spokojní.
Otília Schlachtová spokojný Lepšiu spoluprácu medzi pracovníkmi a klientami.
Ivan Lizuch spokojný Dobrý prístup a ochota, Super jednanie a rýchlosť. Prekvapivá cena provízie.
Ferdinand Kráuer veľmi spokojný Väčšiu ponuku rekreačných nehnuteľností v oblasti Liptov. Romantické chalupy a adekvátne vyškolených ľudí na predaj a kúpu týchto nehnuteľnosti vzhľadom na región Liptov, v ktorom pôsobíte
Daniela Ohlasová veľmi spokojný výhodná ponuka
Ing.Stanislav Marček veľmi spokojný Ok, investícia
Ing.Radoslav Václav veľmi spokojný Predávajúci spolupracoval s RK Spirit a nám to vyhovovalo
Michal Bóhmer veľmi spokojný Najväčší výber a možnosti, profesionalita, korektnosť, rýchlosť. Páči sa mi zasielanie mailov s aktuálnymi ponukami.
Ing.Lena Kráľová veľmi spokojný Realitný obchodník - Veľmi milý, príjemný a ústretový pán.
Ing.Drahomíra Popracová veľmi spokojný Porfesionálny prístup Vašich zamestnancov, komunikatívnosť (email, mobil)
Ľubor Kobich veľmi spokojný dobré služby, referencie, veľká flexibilita , ochota - takto len pokračovať v dobrom
Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.