Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

Najlepšia investícia s garantovaným výnosom!

[pridané: 05.08.2013]

 

Najlepšia investícia!
 
Úspešní ľudia venujú vždy určitú energiu a pozornosť svojej budúcnosti a budúcnosti svojich potomkov. Často sa rozhodnú investovať svoj čas, energiu, ale hlavne peniaze tak, aby si v bližšej, či vzdialenejšej budúcnosti zabezpečili určitú istotu. Niektorí sa snažia svoju investíciu zhodnotiť a následne predať, iní hľadajú istotu v podobe pravidelného dlhodobého príjmu. Niekto investuje do akcií na burze, niekto kupuje zlato, iní nehnuteľnosti. Pri pohľade na budúcu generáciu sa veľmi užitočnou ukazuje investícia do vzdelania, najmä pokiaľ je použiteľné v praxi...
 
Ako by vyzerala najlepšia investícia podľa Vás? Akú návratnosť by mala mať skutočne dobrá investícia? Aké riziko ľudia pri investovaní podstupujú? Ktorá investícia je najbezpečnejšia?
 
Najuniverzálnejšou a asi aj najpoužívanejšou poučkou v súvislosti s investovaním je:
 
Diverzifikujte riziko! To znamená rozčleňte ho! Napríklad do viacerých odvetví, prípadne lokalít. Nevsádzajte všetko iba na jednu kartu. Bez ohľadu na to ako lákavo táto karta vyzerá!
Veľa ľudí s obľubou investuje do nehnuteľností. Tie majú niekoľko vlastností, ktoré z nich (vo veľkej väčšine prípadov) robia ideálnu investíciu. Pozrime sa teraz spolu na ne:
 

1.    Originalita, jedinečnosť. Už z definície samotného slova nehnuteľnosť vyplýva, že táto je viazaná na konkrétny pozemok a teda aj konkrétny priestor.

2.    Ich cena s vekom rastie. Pokiaľ ste v duchu namietli, že nie vždy a všade, máte pravdu. Ako v každom inom obchodnom odvetví aj v tomto cenu určuje trh. A trh je vždy výsledkom porovnania ponuky a dopytu... Skúste si však zistiť, koľko mal Váš dom, či byt hodnotu pred 15, 10 a 5 rokmi a uvidíte veľmi zaujímavé čísla!

3.    Možnosť veľmi slušného prenájmu (výnosu). Posunutím užívacieho práva k nehnuteľnosti za odplatu na tretiu osobu – a to tak dlhodobo, ako i krátkodobo v rámci turistického ruchu.

4.    Veľmi nízke riziko. Na rozdiel napríklad od akcií, cena nehnuteľností neklesne povedzme o 80% nadobúdacej ceny. Je totiž (na rozdiel od spomínanej akcie) určená reálnou technickou, spoločenskou a v neposlednom rade aj úžitkovou hodnotou. Samozrejme neslobodno pri jej výbere pozabudnúť na dôležitosť lokality.

5.    Uspokojuje jednu zo základných ľudských potrieb – bývanie. Vždy je lepšia investícia do základných ľudských potrieb.

Skúste si teraz sami pre seba porovnať tieto vlastnosti pri rôznych druhoch investícií. Čo Vám vyšlo? Umiestnili sa nehnuteľnosti niekde na najvyšších stupňoch „investičného rebríčka“?

Veľa našich zákazníkov nás pravidelne kontaktuje a žiada od nás tip na skutočne zaujímavú a výhodnú investíciu do nehnuteľnosti. Som naozaj úprimne rád, že Vám dnes skutočne výhodnú a exkluzívnu investíciu môžem predstaviť. Je to investícia do kúpy rekreačného domu, či apartmánu v HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA, nachádzajúceho sa priamo v areáli najväčšieho celoročného zábavného parku s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku TATRALANDII. Túto investíciu sme pre Vás pripravili v spolupráci s Tatry mountain Resorts, a.s. (v skratke aj TMR, a.s.). Prečo by mohla byť zaujímavá práve pre Vás?

1.    Spolu 155 chatiek a apartmánov sa nachádza na absolútne perfektnom mieste, iba pár metrov od celoročne využívaného Aquaparku TATRALANDIA. Tiež blízkosť vodnej nádrže Liptovská Mara dodáva tejto lokalite neopakovateľný ráz.

2.    Blízkosť TATRALANDIE bude (najmä pre cieľovú skupinu rodín s deťmi) veľmi zaujímavou vlastnosťou, najmä pri možnosti využívať viacnásobný vstup do Aquaparku.

3.    Spoločnosť TMR, a.s, sa v závislosti od kupujúcim vybratej varianty predaja, zaväzuje vyplácať každoročne 5% z nadobúdacej kúpnej ceny ako garantovaný výnos. Nedá mi na tomto mieste nepristaviť sa pri skutočnosti, ktože to ten výnos garantuje... TMR, a.s. je najsilnejšou spoločnosťou podnikajúcou v cestovnom ruchu v SR. Táto spoločnosť sa rozhodla a aj zrealizovala v Jasnej výstavbu jednej z najmodernejších kabínkových lanoviek v Európe (FUNITEL – za 140.000.000,- €). Nič podobné sa v rámci SR nezrealizovalo určite minimálne dve desaťročia. TMR, a.s. zamestnáva veľmi veľa miestnych obyvateľov – a to aj na manažérskych postoch.

4.    Jedinečnosť lokality zásadným spôsobom znižuje akékoľvek riziká. Ak to trošku pritiahneme za vlasy, tak môžeme povedať, že kúpou objektu v Holiday Village TATRALANDIA kupujete v podstate akcie, ktoré ale majú podstatne stabilnejšiu hodnotu. Vašou akciou sa stane list vlastníctva kupovaného objektu (na ňom je stavba aj prislúchajúce pozemky).

5.    TATRALANDIA už navždy zmenila Liptov ako región cestovného ruchu. Umiestnenie Vašej investície iba pár desiatok metrov od Aquaparku jej dáva fantastickú konkurenčnú výhodu oproti iným, od tohto najvýznamnejšieho strediska cestovného ruchu vzdialenejším nehnuteľnostiam. A vedzte, že vždy bude dosť ľudí, pre ktorých bude najideálnejším variantom riešenia rodinnej dovolenky. Koniec - koncov príďte sa sami presvedčiť...

 
Pre tých, čo objekty Holiday Village TATRALANDIA dôverne nepoznajú uvádzame základné info:
·         Na predaj je 155 objektov, z toho 12 dvojpodlažných rekreačných domov, 53 jednopodlažných rekreačných domov a 90 dvojpodlažných apartmánov.
·        
 
Pre viac info a rezervácie nás prosím neváhajte kedykoľvek kontaktovať. (tel. číslo 0918 507 539, e-mail: kop@rkspirit.sk alebo na web stránke www.najlepsiainvesticia.sk
           
Mgr. Dušan Štric
Výkonný riaditeľ RK SPIRIT

Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.