Vyhľadávanie

Názov nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť na:

Región:

Typ nehnuteľnosti:

Pre Vás

Novinky

Hypotekárna Kalkulačka

výška úveru:
EUR
úroková sadzba: % p.a. doba splácania: rokov

Užitočné linky

V Liptovia Resorte sa nakrúcal videoklip!

[pridané: 30.04.2013]

v Liptovia Resorte sa v marci uskutočnila akcia, o ktorej by sme Vás radi informovali.

 

Martin Harich, rodený Lipták sa do povedomia verejnosti dostal ako jeden z najúspešnejších účastníkov speváckej súťaže zo stredného Slovenska. Leží mu pri nohách nielen slovenské, ale aj české publikum. Videoklip k svojmu najnovšiemu songu „Čakám, čo sa stane“ nakrúcal v krásnom prostredí LIPTOVIA Resorte v Liptovskej Porúbke.

My sme mu položili niekoľko otázok.

1. Martin, do povedomia verejnosti si sa dostal vďaka účinkovaniu v speváckej show SUPERSTAR. Ako je to teraz s odstupom času, vnímajú ťa ľudia stále ako účastníka Superstar alebo sa to už zmenilo a berú ťa ako súčasť slovenskej hudobnej scény?
Súťaž mi pomohla zviditeľniť sa, ale veľa mi aj vzala. Najmä súkromie. Moje aj mojej rodiny, ale beriem to ako daň. Nič nie je zadarmo. Niektorí ľudia ma stále berú ako účastníka tejto speváckej súťaže, iní na to už možno zabudli a berú ma ako mladého speváka z Liptova. :) Čomu sa teším.

2. Rozbehnúť vlastnú dráhu - kariéru speváka určite nie je jednouché. Kto Ti bol/je najväčšou oporou?
Určite rodina. Najmä môj otec, ktorý je muzikant, rozumie veciam z hudobnej brandže, robí mi aj manažéra, vzdal sa všetkého v prospech mojej kariéry. Takisto mamina a sestra Lenka, tie mi zase „fúkajú rany“, keď sa vrátime rozbití po koncertoch domov. Ďalej kapela, trávime spolu veľa času, či už na koncertoch alebo na cestách v aute. Hodne cestujeme, či už po Slovensku alebo Česku. Moja kapela Musitany Hope, to sú moji najlepší kamaráti. Okrem hrania sa spolu veľa nasmejeme.

3. Ak by sa ti naskytla šanca, prihlásil by si sa do speváckej súťaže znova, alebo už radšej nie?
Hovorí sa, že dvakrát nevstupuj do tej istej rieky, tak už asi nie.

4. Čo by si poradil každému, kto sníva o dráhe speváka. Je prihlásenie sa do speváckej súťaže tou správnou cestou?
Žiaľ, tu na Slovensku alebo v Česku nie je veľa možností presadiť sa, ale ak je niekto rozhodnutý robiť muziku naplno, účasť v takejto súťaži mu môže pomôcť. Chce to ale pevné nervy, veľa pracovať, viac ako ostatní, a pripraviť sa na všetky možné reakcie. Ľudia sú plní predsudkov.
5. Si rodený Lipták. Narodil si sa v Liptovskom Mikuláši, kde aj stále žiješ. Čo na tomto kraji najviac miluješ?
Všetko. Prírodu, hory, Liptovskú Maru, Pribylinu, bryndzové halušky, … je toho veľa. Ale je to logické. Je to môj domov a mám tu rodinu.

6. Ako si vnímal návrat medzi známych do Mikuláša a späť do školy po tom, čo si zažiaril ako neočakávaná hviezda? Ako ťa vnímali oni a ako si to prežíval ty?
Úplne normálne. Kamaráti ma brali rovnako, iní ľudia sa sem tam za mnou obzreli alebo si niečo zašepkali keď okolo mňa prešli. Najviac ma dostalo skvelé privítanie Liptákov na našom prvom koncerte na námestí v Liptovskom Mikuláši.

7. Čo robíš, keď máš aspoň trochu voľného času?
Snažím si nájsť trochu voľného času, sem tam sa mi podarí vytiahnuť bicykel a pobicyklovať sa, alebo sa idem prejsť s našim psom, retrieverkou Ajšou. Ale toho času ozaj veľa nie je, často cestujeme na koncerty, začal som aj moderovať v TV Óčko a okrem toho škola...

8. Začiatkom marca, si nakrúcal videoklip k novému singlu „Čakám, čo sa stane“, ktorý sa nakrúcal v Liptovskej Porúbke v LIPTOVIA Resorte? Prečo práve toto miesto? Čím Ťa tak zaujalo? Čo bolo podnetom?
Priznám sa, že toto miesto na natáčanie som nevyberal ja, prišiel som už ako sa povie „na hotové“, ale musím povedať, že som ním bol veľmi milo prekvapený, čo sa týka exteriérov, alebo interiérov. Výborne sa nám hodilo do deja.


Tento klip môžete nájsť na:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Pvn3DdifZw

9. Teraz na inú tému, tento rok Ťa čakajú maturity. Aké sú Tvoje ďalšie plány? Chceš ísť na vysokú školu alebo sa budeš naplno venovať svojej speváckej kariére?
Dúfam, že sa mi podarí úspešne zmaturovať. Chcem si dať ročnú prestávku, pretože môj život v súčasnosti beží veľmi rýchlo. Chcel by som podobiehať veci, ktoré som nestíhal v ZUŠke, možno si spravím vodičský preukaz a budem sa venovať hudbe, už mám kopu nápadov v hlave. Možno o rok skúsim nejakú vysokú školu, alebo konzervatórium. To si ešte premyslím.

Ďakujem za rozhovor a prajem Ti veľa úspechov pri maturite a taktiež vypredané sály a veľa fanúšikov.

 

Úvod Vyhľadávanie Poradňa Kontakt Pre investorov Ochrana osobných údajov Zaregistrujte sa Copyright © 2010, RK SPIRIT, s.r.o.